پرولاين در بيوگرافي اين هفته براي شما يکي از شخصيت هاي تاثيرگذار در صنعت امنيت فناوري اطلاعات را معرفي خواهد کرد. يوجين کسپرسکي، با سمت CEO در شرکت معروف کسپرسکي، يکي از شخصيت هاي تاثيرگذار در اين حوزه است.

بيوگرافي يوجين کسپرسکي به زبان خودش

سلام!

من، يوجين، در مسکو به همراه همسر و چهار فرزندم مستقر هستم. تفريح اصلي من اسکي است و از هر فرصتي براي اسکي کردن در کوه هاي آلپ استفاده ميکنم. من علاقه زيادي به طبيعت و گردشگري دارم. از ماجراجويي در طبيعت لذت ميبرم و بخشي از زمان خود را به عکاسي از طبيعت اختصاص ميدهم. همچنين من زمان زيادي را به سفرهاي کاري اختصاص ميدهم. مردم کشورهاي مختلف را ديدار مي کنم و بسياري از سخنراني هاي عمومي را مي خوانم. زندگي من به مبارزه براي برقراري امنيت در فضاي بيکران اينترنت اختصاص يافته است.

بله؛ من يوجين کسپرسکي (Eugene Kaspersky)، مديرعامل شرکت امنيتي کسپرسکي (Kaspersky) هستم. سه دهه اخير زندگي من تماما در تکاپو براي گسترش شرکتم و تحقيقات و مبارزه با نرم افزارها و ويروس هاي مخرب سپري شده است. محصولات شرکت من در تمام جهان عرضه ميشود و کاربران اينترنت را از خطرات بسياري که در کمينشان هست در امان نگاه ميدارد.

يوجين کسپرسکي کيست؟

يوجين والنتينوويچ کسپرسکي يکي از معروف ترين کارشناسان امنيت سايبري و کارآفرين موفق روسي است. او بنيانگذار و مدير اجرايي آزمايشگاه کسپرسکي است. شرکت کسپرسکي بزرگترين فروشنده جهان در بحث محافظت از پايانه هاي شخصي و راه حل هاي امنيت سايبري است.

يوجين، در تاريخ 4 اکتبر 1965 در شوروي سابق و يکي از شهرهاي جنوبي نووراسيسک متولد شد. او در نزديکي پايتخت بزرگ شد. پدر او يک مهندس و مادرش يک کلکسيونر اشيا قيمتي بود. به عنوان يک کودک او علاقه زيادي به رياضيات و فن آوري نشان ميداد. او وقت آزاد خود را صرف خواندن کتاب هاي رياضي کرد و در سن 14 سالگي موفق شد در رقابت هاي رياضي جايگاه خوبي را به دست آورد. هنگامي که او چهارده ساله بود، شروع به حضور در دانشگاه آزاد کرد. مدرسه شبانه روزي Kolmogorov، که توسط دانشگاه مسکو اداره ميشد و به آموزش تخصصي رياضيات اختصاص داشت. او در سال 1987 با همسر اول خود، ناتاليا کسپرسکي در سوسک کوي، ملاقات کرد.

در ادامه با ما همراه باشيد.

جهت خريد محصولات کسپرسکي کليک کنيد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Nadia نایاب دانلود معین پاکجو پایگاه خبری لرنا مجله اینترنتی, وبلاگ مجله ای جالب پاورپوینت فیزیولوژی ورزشی ۲ پیام نور دکتر علي اميراحمدي وَ ما اَدریکَ ما مَرْیَم ؟ Anime